Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ карта сайту

21 жовтня 2010 року понад слухачі та студенти інституту відвідали Одеський академічний російський драматичний театр

     21 жовтня 2010 року понад 60 слухачів та студентів Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України відвідали Одеський академічний російський драматичний театр. Захід було організовано за ініціативи сектору організаційної та виховної роботи управління персоналом спільно із Радою студентського самоврядування інституту.
      До уваги глядачів була представлена історична хроніка XVIII сторіччя "Людина, яка сміється" за мотивами однойменного роману Віктора Гюго у інтерпретації режисера-постановника Олексія Литвина.
      З перших же хвилин спектаклю присутніх одразу захопила прониклива гра акторів. Вони показали глядачеві любов і ніжність, інтриги і ненависть, блиск і неробство, бідність і пригніченість, вседозволеність і безправ'я. Завдяки яскравим сценічним фарбам, режисер-постановник змушує глядачів глибоко відчути риси епохи та проводить сюжетні паралелі до сучасності.
      Постановка викликала багато різноманітних вражень та думок, але нікого не залишила байдужим. По завершенню спектаклю зала аплодувала акторам стоячи.
      Слухачі та студенти інституту подякували організаторам та висловили побажання і надалі приймати участь у подібних заходах, що стають традиційним елементом культурно-естетичного виховання в інституті. Адже ще В. Белінський казав: "Театр освіжає нашу душу... могутніми і різноманітними враженнями, ... відкриває нам новий, перетворений і прекрасний світ пристрастей і життя!"
Фотогалерея додається.