Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ карта сайту
     26 жовтня 2010 року в режимі відеоконференцзв'язку між Національною академією державного управління при Президентові України (НАДУ) та її регіональними інститутами було проведено "круглий стіл" в рамках ІІ компоненту проекту Твіннінг "Головні установи країн-членів ЄС системи підготовки державних службовців". З боку ОРІДУ в заході взяли участь: директор інституту М.М. Іжа, заступник директора з наукової роботи С.А. Попов, завідувачі кафедр, викладачі, аспіранти та співробітники навчального закладу.
      З привітальним словом до учасників "круглого столу" звернувся віце-президент НАДУ В.Б. Малащенко, який підкреслив значення проекту Твіннінг в процесі удосконалення системи підготовки державних службовців в Україні, важливість та результативність SWOT-аналізу діяльності НАДУ та регіональних інститутів, який був проведений в рамках проекту за участю європейських експертів.
     Під час "круглого столу" було презентовано доповіді на теми: "Установи системи підготовки державних службовців у Франції" (Раймон Піганьоль, експерт проекту Твіннінг), "Інституційні рамки підготовки державних службовців у Польщі" (Мартін Саковіч, викладач Національної школи публічного адміністрування та Школи Економіки (Варшава, Польща), "Підготовка державних службовців у ФРН" (Клаус Ердман, експерт ЄС), "Установи системи підготовки державних службовців у Латвії" (Байба Петерсоне, експерт проекту Твіннінг, заступник директора Латвійської Державної Канцелярії з питань державного управління).
     Наприкінці заходу віце-президент НАДУ М.М. Білинська та представники регіональних інститутів висловили подяку європейським експертам за цікаві та корисні доповіді. В свою чергу постійний представник проекту Твіннінг п. Юг Фанту запевнив аудиторію, що всі матеріали "круглого столу" буде перекладено українською мовою та надано для ознайомлення.Фотогалерея додається.