Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ карта сайту
     В рамках співробітництва Національної академії державного управління при Президентові України та її регіональних інститутів з Вищою школою державного управління, поліції та права м. Гюстров (Німеччина) слухачка ІІ курсу факультету державного управління ОРІДУ НАДУ при Президентові України Притова Марина проходила стажування на базі німецького навчального закладу в період з 9 жовтня по 31 жовтня 2010 року.
     Програма стажування передбачала відвідування занять на факультеті державного управління та ознайомлення із системою підготовки управлінців у Німеччині. Також стажери мали можливість взяти участь у навчальних візитах до органів місцевого самоврядування федеральної землі Мекленбург - Передня Померанія, а саме: до управління соціальної допомоги і шкільної освіти та управління містобудування районної ради та мерії м. Гюстров. Крім цього, для стажерів з України було організовано візит до адміністративного центру федеральної землі Мекленбург - Передня Померанія м. Шверин, ознайомчі екскурсії до районної музичної школи, міського театру, добровільного підрозділу пожежників.
     29 жовтня українські стажери зустрілися з директором Вищої школи державного управління, поліції та права м. Гюстров професором Вігандом- Хоффмайстером. Керівник закладу відзначив сумлінну та активну роботу стажерів під час всіх заходів, що передбачені програмою, а також подякував керівництву ОРІДУ НАДУ при Президентові України за участь слухачів інституту у стажуванні другий рік поспіль.


Фотогалерея додається.