Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ карта сайту
     В період з 3 по 4 листопада 2010 року в Одеському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України (ОРІДУ) з робочим візитом перебував експерт проекту Твіннінг "Підтримка розвитку та вдосконалення системи підготовки державних службовців" п. Жак Сковрон. В рамках візиту експерт зустрівся з першим заступником директора ОРІДУ А.Г. Ахламовим. Під час зустрічі сторони висловили задоволення проведеною спільною роботою та обговорили шляхи оптимізації співпраці в рамках проекту.
     Також в ході візиту експерт провів робочу зустріч з учасниками проекту Твіннінг від ОРІДУ Ю.Б. Молодожен, В.М. Вішнєвською та Є.О. Львовою з питань розробки в рамках проекту пілотного навчального курсу "Відносини між органами державної влади та громадськістю". Учасники погодились, що запропонована тема є актуальною, визначили цільову групу та формат навчального курсу, обговорили наступні кроки щодо його підготовки.
     4 листопада з метою проведення аналізу потреб у навчанні державних службовців експертом проекту разом з учасниками від інституту було проведено співбесіду з представниками управління з питань внутрішньої політики та зв'язків з громадськістю, відділів кадрової роботи і нагород та роботи із зверненнями громадян Одеської обласної державної адміністрації. Отримані матеріали будуть використані при підготовці зазначеного навчального курсу.
     Під час завершальної зустрічі з першим заступником директора ОРІДУ А.Г. Ахламовим п. Сковрон висловив подяку всім співробітникам інституту, які брали участь в організації його візиту, відзначив високий професійний рівень представників ОРІДУ, які беруть участь у проекті, їх зацікавленість у досягненні кінцевого результату, висловив надію на подальшу плідну та результативну співпрацю.


Фотогалерея додається.