Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ карта сайту

Директор інституту Іжа М.М.
зустрівся із старостами академічних груп
2 курсу (І потоку) заочної та 2 курсу заочно-дистанційної форм навчання
факультету державного управління

     4 листопада 2010 року директор інституту Іжа М.М. зустрівся із старостами та представниками академічних груп 2 курсу (І потоку) заочної та 2 курсу заочно-дистанційної форм навчання факультету державного управління з питань організації навчального процесу в інституті, умов проживання в гуртожитку та інш.
     В зустрічі прийняли участь декан факультету державного управління Попов М.П., начальник і заступник начальника навчально-методичного відділу Фурман С.К. та Попкова А.В., начальник відділу документообігу та контролю Стойкова Г.Г., головний та провідний спеціалісти деканату факультету державного управління Дзиговська О.М. і Хаджірадєва Н.В., помічник директора Тихонов Ю.В.
     На зустрічі було обговорено стан справ та останні події в інституті. Слухачами висловлено слова подяки на адресу керівництва інституту щодо організації навчального процесу, зниження вартості проживання в гуртожитку, зручного графіку роботи бібліотеки та доброзичливого відношення працівників. Старости академічних груп внесли пропозиції щодо подальшого покращення навчально-виховної роботи.
     Директор інституту Іжа М.М. відповів на всі запитання слухачів, запевнив, що всі зауваження будуть уважно опрацьовані та враховані в роботі. Микола Михайлович побажав слухачам успішно завершити екзаменаційну сесію та акцентував увагу на тому, що саме на слухачів та випускників Національної академії покладаються завдання Президента України Віктора Федоровича Януковича щодо модернізації державної служби та забезпечення входження України у 2020 році в число провідної "двадцятки" світу, як сучасної держави з конкурентною економікою.Фотогалерея додається.