Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ карта сайту
     Четвертого листопада в гуртожитку відбувся конкурс на кращу кімнату серед слухачів факультету державного управління. Метою конкурсу було не розділити кімнати на хороші та не дуже, а визначити ту, яка є найбільш доглянутою, в яку приємно заходити, в якій приємно жити. До складу комісії входили представники слухацького самоврядування: Віліжинський Віктор, Коцюба Дмитро, Мощевітін Сергій, а також заступник декана факультету державного управління В.А. Яценко. При огляді кімнат оцінювались загальний стан кімнати, чистота та порядок, а також відношення слухачів до свого житла.
     Усі кімнати були оцінені дуже добре, але врешті визначено переможців конкурсу. Ними стали Герасименко Олена та Письменна Інна, що проживають в кімнаті 702а. Дівчата не лише зберегли отримане житло у хорошому стані, а й значно його покращили. Комісію вразила затишність та тепла домашня атмосфера, яка панує в цій кімнаті. Нагородження переможців відбулось 9 листопада. На загальних зборах декан факультету Попов М.П. привітав з перемогою і вручив почесні грамоти Олені і Тетяні. Для них від керівництва факультету надається цінний приз - новий холодильник, який буде встановлено у цій кімнаті.
     Кожен із нас проживе півтора року у стінах гуртожитку. Тож давайте зробимо це проживання приємним. Тоді коли прийде час наступного конкурсу, комісії буде складно визначити переможців - такими чудовими будуть наші невеличкі оселі.Фотогалерея додається.