Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ карта сайту

1 та 2 грудня 2010 року в Одеському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України (ОРІДУ) з робочим візитом перебував експерт проекту Твіннінг "Підтримка розвитку та вдосконалення системи підготовки державних службовців" п. Стефан Леа.

      Експерт зустрівся з першим заступником директора ОРІДУ А.Г. Ахламовим, який надав стислу інформацію про історію співпраці інституту з європейськими партнерами та висловив подяку за можливість вивчати новий європейський досвід в рамках заходів, що передбачені проектом.
      Також під час візиту п. Леа провів робочу зустріч з учасниками проекту Твіннінг від ОРІДУ Ю.Б. Молодожен, В.М. Вішнєвською та Є.О. Львовою, в ході якої було продовжено роботу з розробки пілотного навчального курсу "Відносини між органами державної влади та громадськістю". Учасники зустрічі обговорили питання щодо формату програми курсу та адаптування її змісту до потреб цільової аудиторії.
     2 грудня експерт зустрівся з директором ОРІДУ М.М. Іжею. В ході зустрічі п. Леа висловив своє задоволення результатами візиту, підкреслив високий професійний рівень співробітників інституту, які залучені до роботи в проекті. В свою чергу директор ОРІДУ наголосив на важливості проекту Твіннінг для інституту, висловив готовність врахувати рекомендації європейських експертів з метою покращення рівня підготовки державних службовців у закладі, а також запросив експерта виступити з лекцією перед слухачами та студентами ОРІДУ під час свого наступного візиту до Одеси.

Фотогалерея додається.