Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ карта сайту

       17 грудня 2010 року декан факультету державного управління Попов М.П. прийняв участь у семінарі-нараді для лідерів студентського самоврядування та представників молодіжних громадських організацій, який було проведено на виконання доручення голови Одеської обласної державної адміністрації Матвійчука М.Е. управлінням у справах сім'ї та молоді.
       Семінар відкрив начальник управління Яковлев І.П.. З доповіддю "Про державну службу в Україні та в Одеській області" виступив Козік А.А. - начальник Управління державної служби Головного управління державної служби України в Одеській області.
       Попов М.П. розглянув зі студентами питання щодо особливостей територіальної організації публічної влади та запросив присутніх отримати системні знання з державного управління та місцевого самоврядування в ОРІДУ НАДУ при Президентові України.
       З 20 по 24 грудня 2010 року управління у справах сім'ї та молоді організує для 80 студентів вищих навчальних закладів Одеси, що виявили бажання прийняти участь у проведенні тижнів молодіжного самоврядування в органах державної влади, стажування у структурних підрозділах Одеської обласної державної адміністрації.