Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ карта сайту

22 та 23 грудня 2010 року представники Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України спільно з центрами зайнятості м. Теплодар та Великомихайлівського та Фрунзівського районів Одеської області провели профорієнтаційні зустрічі з випускниками шкіл

     22 та 23 грудня 2010 року начальник управління персоналом Левицький А.О. та провідний спеціаліст управління інформаційно-телекомунікаційних технологій Привалов І.С. спільно з директорами та працівниками центрів зайнятості м. Теплодар та Великомихайлівського та Фрунзівського районів Одеської області провели профорієнтаційні зустрічі з випускниками шкіл.
     Представники інституту розповіли про історію інституту, його місію та діяльність, надали детальну характеристику спеціальностям, за якими здійснюється підготовка у закладі, а також запропонували присутнім вступати до закладу. Був продемонстрований відеоролик про факультет менеджменту. Представники інституту надали відповіді на запитання. Учням, директорам та викладачам шкіл були надані інформаційні та рекламні матеріали про інститут. Інформація про зустрічі висвітлювалася в місцевих ЗМІ.
Фотогалерея додається.