Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ карта сайту

   29-30 листопада 2011 року в Одеському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України (далі - інститут) відбувся черговий наглядовий аудит відповідності системи управління якістю інституту вимогам міжнародного стандарту ISO 9001:2008. Аудит проводився групою аудиторів органу сертифікації ТОВ Міжгалузевий центр якості "Прирост" - єдиного представника DQS Holding GmbH в Україні, у складі Шапран Ліани Федорівни та Ніколаєнко Наталі Валентинівни.
   Відповідно до вимог міжнародного стандарту щодо реалізації процесного підходу протягом двох робочих днів проведено аудити всіх процесів інституту. За підсумками роботи в 2011 році не виявлено жодних невідповідностей, що свідчить про успішне функціонування системи управління якістю інституту відповідно до вимог міжнародного стандарту ISO 9001:2008.
   В ході наглядового аудиту підтверджено успішну реалізацію основних принципів стандарту: орієнтація на результат, концентрація уваги на споживачах, лідерство та відповідність цілям, управління на базі процесів і фактів, розвиток персоналу, його залучення до вдосконалення, постійне навчання, інновації та вдосконалення.
   Підсумки аудиту було підведено на заключній нараді у присутності колективу інституту на чолі з директором Миколою Михайловичем Іжею. Аудиторською групою урочисто повідомлено рішення про продовження терміну дії Міжнародного сертифікату IQNet та DQS (Німеччина), а також надано змістовні рекомендації з поліпшення організації діяльності.
   Колектив інституту пишається наданою оцінкою своєї роботи.


Вітаємо слухачів, студентів співробітників інституту!

   Запрошуємо майбутніх абітурієнтів отримати високоякісну вищу освіту в Одеському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України!


Фотогалерея додається.