Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ карта сайту

   1 грудня в усьому світі відзначають День боротьби зі СНІДом. З цієї нагоди 30 листопада в Одеському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України проведено відкриту лекцію. Захід відбувся за участю директора приватного позашкільного навчального закладу "Одеський валеологічний центр" Волкової Людмили Йосипівни.
   Під час проведення лекції студенти та слухачі, які небайдужі до проблеми, отримали інформацією про шляхи розповсюдження захворювання та способи запобігання його поширення. Присутні обговорили ставлення суспільства до ВІЛ-інфікованих людей, а також вирішили ряд ситуаційних задач, де кожен бажаючий міг висловити свою думку стосовно проблем з якими доводиться щоденно боротися ВІЛ-інфікованим людям.
   Неформальна атмосфера, яка панувала протягом усього заходу спонукала присутніх до відвертої розмови на різноманітні теми.
   На зустрічі також були присутні декан факультету менеджменту Воронов О.І. та завідувач сектору організаційно-виховної роботи управління персоналом Гричулевич Т.О. Організатори зустрічі закликали слухачів та студентів вести здоровий спосіб життя задля того, щоб нікому не довелося зітнутись із страшним діагнозом - СНІД.


Фотогалерея додається.