Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ карта сайту

   1 грудня 2011 року в Одеському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України (ОРІДУ) на базі кафедри регіональної політики та публічного адміністрування пройшов теоретико-практичний семінар "Державна політика в сфері регіонального розвитку".
   Участь у заході взяли директор інституту, завідувач кафедри регіональної політики та публічного адміністрування М.М.Іжа, представник Головного управління зовнішньоекономічної діяльності та європейської інтеграції Одеської обласної державної адміністрації Інна Здор, викладачі кафедри регіональної політики та публічного адміністрування, представники відділу міжнародних зв'язків інституту та слухачі першого та другого курсів факультету державного управління спеціальності "Публічне адміністрування".
   Особливістю семінару стало те, що його робочою мовою була англійська мова, і всі презентації, доповіді та дискусії велись виключно англійською.
   Відкрив захід директор ОРІДУ М.М. Іжа, який привітав учасників семінару, наголосив на важливості проведення заходів такого роду та побажав всім учасникам плідної роботи. С доповідями та презентаціями виступили: головний спеціаліст Головного управління зовнішньоекономічної діяльності та європейської інтеграції Одеської обласної державної адміністрації І.Здор, професор кафедри регіональної політики та публічного адміністрування М.Свірін, доцент кафедри регіональної політики та публічного адміністрування Н.Колісниченко, начальник відділу міжнародних зв'язків А.Маєв, головний спеціаліст відділу міжнародних зв'язків В.Насипаний, а також слухачі Т.Корнієнко, М.Бондар, М.Дубіна, І.Письменна, І.Михайлович, А.Гавриш, О.Залецька, Т.Сьомова, Т.Берлявська, Т.Шабля, О.Кудінов.
   В своїй заключній промові директор інституту Микола Іжа подякував всім учасникам теоретико-практичного семінару за цікаві доповіді, особливо відзначив роль в організації заходу доц. Н.М. Колісниченко та висловив сподівання на те, що проведення заходів з використанням іноземної мови набуде в інституті постійного характеру.


Фотогалерея додається.