Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ карта сайту

   06 грудня 2011 року представники Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України (далі - інститут) доцент кафедри філософських та соціально-політичних наук Корвецький О.Д., провідний спеціаліст відділу прийому, розподілу слухачів та зв'язків з випускниками управління персоналом Невечеря В.В. та провідний фахівець відділу дистанційного навчання управління інформаційно-телекомунікаційних технологій Тиховський О.С. взяли участь у профорієнтаційному заході, який був організований Роздільнянським районним центром зайнятості та Роздільнянським відділом освіти. У заході взяли участь представники Роздільнянського ліцею №1, ЗОШ І-ІІІ ступенів Роздільнянського району Одеської області №2, №3, №4, всього майже 300 випускників.
   У ході зустрічі О.Д. Корвецький провів презентацію інституту, було продемонстровано відеоролик та надано інформаційні роздаткові матеріали про інститут, інформаційні буклети та презентаційні компакт-диски.
   Проведено зустріч з начальником відділу освіти Роздільнянської райдержадміністрації Сухим М.Д. та надано відповідні роздавальні матеріали для директорів шкіл району.
   У ході відрядження було також проведено робочу зустріч з в.о. начальника кадрової роботи Роздільнянської райдержадміністрації Нестерович О.В., на якій обговорені перспективи співпраці з питань професійного навчання в інституті службовців району.


Фотогалерея додається.