Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ ukr eng карта сайту

   06 грудня 2011 року представники Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України (далі - інститут) доцент кафедри філософських та соціально-політичних наук Корвецький О.Д., провідний спеціаліст відділу прийому, розподілу слухачів та зв'язків з випускниками управління персоналом Невечеря В.В. та провідний фахівець відділу дистанційного навчання управління інформаційно-телекомунікаційних технологій Тиховський О.С. взяли участь у профорієнтаційному заході, який був організований Роздільнянським районним центром зайнятості та Роздільнянським відділом освіти. У заході взяли участь представники Роздільнянського ліцею №1, ЗОШ І-ІІІ ступенів Роздільнянського району Одеської області №2, №3, №4, всього майже 300 випускників.
   У ході зустрічі О.Д. Корвецький провів презентацію інституту, було продемонстровано відеоролик та надано інформаційні роздаткові матеріали про інститут, інформаційні буклети та презентаційні компакт-диски.
   Проведено зустріч з начальником відділу освіти Роздільнянської райдержадміністрації Сухим М.Д. та надано відповідні роздавальні матеріали для директорів шкіл району.
   У ході відрядження було також проведено робочу зустріч з в.о. начальника кадрової роботи Роздільнянської райдержадміністрації Нестерович О.В., на якій обговорені перспективи співпраці з питань професійного навчання в інституті службовців району.


Фотогалерея додається.