Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ карта сайту

   На виконання доручення Президента України "Щодо забезпечення проведення до Дня святого Миколая за ініціативою Президента України всеукраїнської акції "З відкритим серцем до кожної дитини" 14 грудня 2011 року відбувся виїзд слухачів, студентів та працівників Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України до Михайлівської спеціалізованої загальноосвітньої школи-інтернату для дітей з вадами розумового розвитку Саратського району Одеської області.
   Виїзду передувала тривала підготовча робота. Трудовим колективом, студентами та слухачами інституту зібрано кошти для придбання спортивного інвентаря, розвиваючих ігор, подарунків та солодощів для дітей.
   Вихованці школи-інтернату та педагогічний колектив, як завжди, з нетерпінням чекали на приїзд представників інституту та дуже тепло зустріли.
   Центр культури слухачів та студентів інституту підготував святкову концертну програму. З Днем Святого Миколая та Новим роком дітей привітали Снігуронька, Дід Мороз та клоун Пончик. Цікавим доповненням святкової програми стала постановка "Зимової казки" театру тіней та шоу "Мильних бульбашок". Наприкінці концерту клоун Пончик та його помічники власноруч зробили іграшки із повітряних кульок та подарували кожній дитині.
   Дід Мороз від імені директора Миколи Михайловича Іжи та колективу інституту привітав всіх з святами, а слухачі та студенти вручили вихованцям школи-інтернату святкові подарунки. Свято супроводжувалося піснями, танцями та веселим дитячим сміхом.
   Педагогічний колектив та вихованці школи-інтернату подякували представникам інституту за цікаву концертну програму, подарунки та запросили й надалі приїздити до них в гості.
   Проведення таких спільних заходів стало традиційним. Теплі шефські стосунки між колективами двох освітніх закладів було започатковано в 2009 році. Протягом цього часу слухачі та студенти інституту із задоволенням відвідували Михайлівську школу-інтернат і брали активну участь у житті закладу. У подальшому дружні стосунки будуть зміцнюватись, розширюватись та сприятимуть розвитку духовності студентської та учнівської молоді.


Фотогалерея додається.