Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ карта сайту

   В період з 14 по 16 грудня 2011 року перший заступник директора ОРІДУ НАДУ при Президентові України професор А.Г. Ахламов та начальник бібліотечного відділу В.О. Макарова перебували з офіційним візитом у Північно-Західному інституті Російської академії народного господарства і державної служби (м. Санкт-Петербург, Російська Федерація). Метою візиту була участь у святкуванні двадцятиріччя з дня заснування російського навчального закладу.
   В рамках візиту представники інституту взяли участь у пленарному засіданні міжнародної науково-практичної конференції "СЗАГС: 20-летний опыт подготовки кадров для государственной и муниципальной службы".
   Серед учасників конференції були представники ВНЗ Латвії, Німеччини, Словаччини, Туреччини, Франції та Швеції.
   Професор Ахламов А.Г. привітав російських колег з ювілейною датою від імені української делегації, ОРІДУ НАДУ при Президентові України та від директора ОРІДУ М.М. Іжи особисто.
   Керівництво СЗАГС визначило ОРІДУ НАДУ при Президентові України стратегічним партнером щодо подальшого співробітництва.
   В рамках візиту представники ОРІДУ зустрілися з керівництвом інституту, обговорили питання щодо розширення умов угоди про співпрацю між навчальними закладами. Були встановлені зв'язки між кафедрами економічного напрямку, обговорені шляхи подальшої співпраці у межах угоди.
   Було вивчено досвід роботи наукової бібліотеки та були обговорені питання співпраці між науковою бібліотекою СЗАГС та бібліотечним відділом ОРІДУ НАДУ при Президентові України, встановлені напрямки подальшої співпраці щодо використання електронних бібліотечних ресурсів.
   Під час перебування в м. Санкт-Петербург представники інституту мали можливість відвідати Юсупівський палац, Петропавловську фортецю та Петропавлівський собор, взяли участь у святкових заходах, що пройшли в палаці спорту "Ювілейний".


Фотогалерея додається.