Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ карта сайту

   20 грудня 2011 року перший заступник голови Одеської обласної ради Микола Андрійович Тіндюк та заступник керівника апарату обласної ради - начальник відділу організаційної та кадрової роботи Олександр Максимович Литкін провели зустріч із 17 кращими студентами Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України на якій ознайомили з роботою органів місцевого самоврядування.
   На зустрічі також були присутні перший заступник директора інституту А.Г. Ахламов, заступник декана факультету менеджменту К.В. Пеклун та завідувач сектору організаційно-виховної роботи управління персоналом Т.О. Гричулевич.
   Микола Андрійович Тіндюк розповів студентам про структуру та функціонування обласної ради, етапи становлення і реформування органів місцевого самоврядування, кількісний склад і фракційний розподіл депутатського корпусу. Також навів порівняльну характеристику органів місцевого самоврядування України відносно до інших країн.
   Після цікавої та змістовної розповіді студенти інституту задали запитання першому заступнику голови Одеської обласної ради, на які він із задоволенням надав вичерпні відповіді.
   Наприкінці зустрічі А.Г. Ахламов подякував Миколі Андрійовичу за розповідь та висловив сподівання у подальшій співпраці щодо залучення талановитої молоді для роботи в органах місцевого самоврядування Одеської області.
   Захід був продовжений екскурсією по обласні раді, під час якої студенти відвідали основні управління та відділи, а О.М. Литкін коротко розповів про специфіку їх роботи. Також запрошені побували у залі сесійних засідань, дізнались про систему проведення реєстрації і голосування, поспілкувались із працівниками Одеської обласної ради, які давали їм дружні настанови щодо навчання та бажали успіхів.
   Наприкінці екскурсії студенти щиро подякували організаторам та висловили побажання і надалі брати участь у подібних заходах.


Фотогалерея додається.