Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ карта сайту

   27 грудня відбувся конценрт з нагоди святкування Нового 2012 року. Тепла атмосфера та гарний урочистий настрій панували цього дня в актовій залі інституту.
   Свято відкрив директор інституту Микола Михайлович Іжа, який зачитав новорічне поздоровлення президента Національної академії державного управління при Президентові України Юрія Васильовича Ковбасюка. Директор підвів підсумки року, що минає, перелічив основні здобутки інституту у 2011 році та щиро поздоровив весь колектив з Новим роком та Різдвом Христовим. Також М.М. Іжа вручив почесні грамоти студентам - представникам Центру культури інституту, які здобули перемогу на Фестивалі-конкурсі художньої самодіяльності серед ВНЗ м. Одеси.
   Із добрими, душевними поздоровленнями та символічним подарунком "драконом" на концерт прийшли слухачі 1 курсу заочної форми навчання спеціальності "Публічне адміністрування" факультету державного управління Бондар Л.В. та Юр'єв Д.В.
   З Новим роком усіх присутніх поздоровили голова профспілкового комітету Чебан О.І., голова студентського самоврядування факультету менеджменту Освіцинська А.П. та начальник управління інформаційно-телекомунікаційних технологій Пігарєв Ю.Б., який зробив особливий подарунок - відеоролик про життя інституту у 2011 році.
   Новорічні поздоровлення чергувалися з добрими, веселими та запальними піснями, які були підготовлені представниками Центру культури інституту.
   У святкових заходах взяли участь: керівництво інституту, викладачі та співробітники.


Фотогалерея додається.