Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ карта сайту

Виставка до Дня соборності України

     В читальному залі бібліотеки інституту 21 січня представлена виставка навчально-методичної, історико-культурної літератури, присвяченої історії національного державотворення, розвитку ідеї соборності, історії становлення та розвитку вітчизняного державного управління.
     День Соборності України - знаменна історична подія, що відзначається щороку в день проголошення Акту возз'єднання Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки, що відбулося 22 січня 1919 року на Софійському майдані в Києві.
     Акт возз'єднання спирався на мрію українського народу про незалежну, соборну національну державу. Він став могутнім виявом волі українців до етнічного й територіального об'єднання, становленням політичної нації. Офіційно в Україні День Соборності відзначається з 1999 року.
     Представлені на тематичній виставці матеріали рекомендуються слухачам факультетів "Державне управління" та "Менеджмент організацій", докторантам, аспірантам, здобувачам наукового ступеня доктора кандидата наук з метою опрацювання при вивченні відповідних дисциплін.Фотогалерея додається.