Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ карта сайту

27 січня 2011 року відбулося ознайомлення учнів 11-х класів Одеської ЗОШ № 130 з умовами навчання та вступу до інституту

      27 січня 2011 року о 14.00 в Одеському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України (далі - інститут) відбулося ознайомлення учнів 11-х класів Одеської ЗОШ № 130, які мають бажання вступити до інституту, з умовами навчання та вступу до закладу.
      Захід був організований управлінням персоналом інституту з активною участю Ради студентського самоврядування факультету менеджменту.
      Про переваги отримання високоякісної освіти управлінця в інституті та перспективи подальшої професійної діяльності майбутнім студентам розповів начальник управління персоналу А.О. Левицький. В аудиторії 315 увазі гостей було представлено презентацію факультету менеджменту та відеоролик про діяльність інституту. Про умови прийому до інституту та умови навчання на факультеті менеджменту проінформувала начальник відділу прийому, розподілу слухачів та зв'язків з випускниками управління персоналом Ю.В. Малікова.
      Також до майбутніх студентів звернулися голова Ради студентського самоврядування інституту Ірина Коваль та голова культурно-просвітницької комісії ради Анна Луханіна, які розповіли про можливості творчої реалізації студентів.
      Наприкінці заходу представники інституту провели для гостей екскурсію по навчальному корпусу з оглядом спеціалізованих аудиторій, бібліотеки й читальної зали, комп'ютерних класів, їдальні. А в приміщенні приймальної комісії майбутнім вступникам були надані консультації щодо умов прийому та підготовки документів.
Фотогалерея додається.