Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ карта сайту

     4 лютого 2011 року Одеський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України (ОРІДУ) з робочим візитом відвідали: віце-президент палати депутатів м. Берлін п. Уве Леманн-Браунс, голова Представництва Фонду ім. Конрада Аденауера в Україні п. Ніко Ланге та координатор проектів Фонду п. Євген Богодістов.


     В рамках візиту делегація зустрілася з першим заступником директора ОРІДУ А.Г. Ахламовим. Під час зустрічі гостей інституту було ознайомлено з основними напрямками діяльності ОРІДУ, історією створення закладу, системою підготовки магістрів державного управління. Також під час зустрічі була надана стисла інформація про участь Інституту в міжнародних проектах та історію співпраці з іноземними, зокрема німецькими партнерами.
     В свою чергу п. Ніко Ланге розповів про діяльність Фонду ім. Конрада Аденауера в Україні та висловив подяку за можливість відвідати Інститут та поспілкуватися зі слухачами. Сторони обговорили можливі напрямки двосторонньої співпраці, а саме: проведення спільних комунікативних заходів, участь слухачів, аспірантів та викладачів Інституту у стипендіальних програмах Фонду.
     Після зустрічі було проведено семінар на тему "Етичні цінності на державній службі" для слухачів спеціальності "Державне управління", аспірантів та співробітників ОРІДУ. Під час семінару було надано інформацію про історію створення Фонду ім. Конрада Аденауера та основні напрямки його роботи, обговорено питання етики державного службовця, захисту прав людини, боротьби з корупцією, міжнаціональних відносин. Наприкінці заходу п. Уве Леманн-Браунс та п. Ніко Ланге відповіли на численні запитання аудиторії.
Фотогалерея додається.