Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ карта сайту

     10 лютого 2011 року відбулося ознайомлення учнів 10-х та 11-х класів Одеського НВК "Гімназія № 7" з поглибленим вивченням англійської мови з умовами вступу та навчання в інституті


     10 лютого 2011 року о 15.00 в Одеському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України відбулося ознайомлення учнів 10-х та 11-х класів Одеського НВК "Гімназія № 7" - спеціалізованої школи І ступеню з поглибленим вивченням англійської мови та гостей інституту з умовами вступу та навчання в закладі.
     Захід був організований управлінням персоналом інституту з активною участю Ради студентського самоврядування факультету менеджменту.
     Начальник управління персоналом А.О. Левицький розповів майбутнім студентам про переваги отримання високоякісної освіти управлінця, перспективи подальшої професійної діяльності, умови прийому до інституту та умови навчання на факультеті менеджменту. В аудиторії 409а увазі гостей було представлено презентацію факультету менеджменту та відеоролик про діяльність інституту.
     Також до гостей звернулася голова культурно-просвітницької комісії Ради студентського самоврядування Анна Луханіна, яка розповіла про можливості творчої реалізації студентів протягом навчання.
     Наприкінці заходу представники інституту провели для гостей екскурсію по інституту з оглядом спеціалізованих навчальних аудиторій, бібліотеки й читальної зали, комп'ютерних класів, їдальні. А в приміщенні приймальної комісії майбутнім вступникам були надані консультації щодо умов прийому та підготовки документів для вступу.
Фотогалерея додається.