Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ карта сайту

      14 лютого 2011 року відповідальні особи приймальної комісії Інституту ознайомили учнів випускних класів Української гуманітарної гімназії № 8 м.Одеси з умовами прийому на факультет менеджменту, перспективами навчання та подальшого працевлаштування, а також з матеріально-технічною базою закладу.
      Під час заходу студенти та представники Інституту провели для гостей екскурсію по навчальному корпусу з оглядом аудиторій для проведення лекційних, практичних занять та тренінгів, сучасної електронної бібліотеки та читальної зали, комп'ютерних класів, їдальні.
      Особливу зацікавленість у випускників шкіл викликали спеціалізовані аудиторії, в яких окрім вивчення дисциплін менеджерського циклу студенти набувають таких необхідних для сучасного управлінця навичок, як командна взаємодія, публічна майстерність, мистецтво самопрезенації, тощо.
      Активну участь у заході взяли представники Ради студентського самоврядування, які розповіли про цікаві студентські проекти, заняття у гуртках центру культури та можливості творчої реалізації протягом навчання.
      А в приміщенні приймальної комісії майбутнім вступникам були надані консультації щодо умов прийому та підготовки документів для вступу.
Фотогалерея додається.