Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ карта сайту

      22 лютого 2011 року в Одеському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України (ОРІДУ) пройшло експертне засідання на тему "Пенсійна реформа в Україні: міфи та реальність", яке проводилось Представництвом Світового банку в Україні, Білорусі та Молдові в рамках низки заходів, що присвячені обговоренню пенсійної реформи в Україні.
      В роботі засідання взяли участь співробітники Представництва Світового банку в Україні, Білорусі та Молдові, працівники Департаменту фінансів Одеської міської ради, Головного управління Пенсійного фонду України в Одеській області, представники медіа-холдингу "100%", викладачі, співробітники та аспіранти Інституту.
      Відкрив засідання начальник відділу міжнародних зв'язків ОРІДУ А.П.Маєв, якій передав привітання директора Інституту М.М. Іжи, розповів про багаторічну співпрацю ОРІДУ і Представництва Світового банку в Україні, Білорусі та Молдові та висловив надію на плідну і результативну роботу.
      В ході роботи засідання спеціалістом з питань соціального захисту Світового банку Юлією Смоляр та провідним науковим співробітником Інституту демографії та соціальної політики НАН України Лідією Ткаченко було проведено презентації на теми "Параметри української пенсійної системи: міжнародні порівняння" та "Пенсійна реформа в Україні: чинники та напрями". Після презентацій відбулась дискусія між учасниками експертного засідання, в ході якої Юлія Смоляр та Лідія Ткаченко відповіли на численні запитання аудиторії.Фотогалерея додається.
  Презентация
  Презентация