Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ карта сайту

2 березня 2011 року директор Одеського регіонального інституту державного управління НАДУ при Президентові України М.М. Іжа виступив з доповіддю на Дні апарату Одеської облдержадміністрації у Татарбунарському районі


      2 березня 2011 року директор Одеського регіонального інституту державного управління НАДУ при Президентові України М.М. Іжа виступив з доповіддю на кущовому навчально-методичному семінарі "Про невідкладні заходи щодо удосконалення організаційно-кадрової та правової роботи, роботи з документами та проходження державної служби в районних державних адміністраціях та їх апаратах" в рамках Дня апарату у Татарбунарській райдержадміністрації Одеської області за участю службовців апаратів південно-західних районів Одеської області.
      У роботі семінару взяли участь службовці апарату Одеської облдержадміністрації: заступник голови - керівник апарату П.В. Хлицов, заступник керівника апарату - начальник організаційного відділу В.І. Кулаков, начальники загального, юридичного, відділів по роботі зі зверненнями громадян, відділу кадрової роботи і нагород, а також начальник управління державної служби Головдержслужби України в Одеській області А.А. Козік. До участі у роботі семінару були запрошені керівники та начальники відділів апаратів райдержадміністрацій 9 районів Одеського регіону: Арцизького, Білгород-Дністровського, Болградського, Ізмаїльського, Кілійського, Ренійського, Саратського, Тарутинського та Татарбунарського районів.
      У ході семінару були розглянуті та обговоренні актуальні питання та надано методичну та практичну допомогу працівникам апаратів райдержадміністрацій щодо провадження організаційної, юридичної, кадрової роботи, документообігу тощо.
      М.М. Іжа виступив з доповіддю за темою "Систематична професійна підготовка - запорука успішного виконання завдань Президента України В.Ф. Януковича щодо забезпечення сталого розвитку Одещини", в якій окреслив проблемні питання в роботі райдержадміністрацій та наголосив на необхідності постійної підготовки професійних, відповідальних та порядних управлінських кадрів. Окрема увага була приділена проблемам інформатизації роботи райдержадміністрацій та підвищенню кваліфікації службовців. Учасники семінару отримали роздаткові матеріали з аналітичними даними щодо підготовки магістрів державного управління та проходження службовцями короткотермінового навчання за останні чотири роки в розрізі органів влади та районів Одеської області.
      Підводячи підсумки заходу учасники подякували організаторам та висловили побажання й надалі проводити подібні семінари з метою обміну досвідом та розгляду актуальних питань роботи органів публічної влади регіону.

Фотогалерея додається.