Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ карта сайту

9 лютого 2011 року в інституті для студентів І та ІІ курсів факультету менеджменту було організовано перегляд фільму-біографії "Соціальна мережа"


     2 березня 2011 року в інституті для студентів І та ІІ курсів факультету менеджменту було організовано перегляд фільму-біографії "Соціальна мережа".
     Захід відбувся в рамках програми підготовки студентів по дисципліні "Інформатика та комп'ютерна техніка" та був організований за ініціативою сектору організаційно-виховної роботи управління персоналом.
     Перед початком перегляду вступне слово взяла доцент кафедри інформаційних технологій та систем управління Олена Анатоліївна Бекетова, яка звернула окрему увагу студентів на питання мотивації у втіленні в життя проектів. Бекетова О.А. звернула увагу на етику ділової поведінки, що є прийнятною у найбільш відомих бізнес-школах світу, та виказала впевненість у тому, що для реалізації своїх планів та створення сучасного бізнесу більш важливими є власні ідеї та впевненість у кінцевому результаті, а не дотримання загальноприйнятних правил та шаблонів.
     У відеофільмі розглядалася історія створення однієї з найпопулярніших соціальних мереж - Facebook, що є одним з найприбутковіших бізнесі, який також має стрімкі темпи розвитку. Кінофільм викликав неабиякий інтерес з боку майбутніх менеджерів.
     Після перегляду студенти разом з Оленою Анатоліївною підвели підсумки та розмірковували над тим, що для організації прибуткового проекту не завжди потрібен великий стартовий капітал; амбіційність, талант та мотивація - запорука успіху будь-якої компанії.

Фотогалерея додається.