Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ карта сайту

     4 березня 2011 року Одеський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України (ОРІДУ) з робочим візитом відвідала делегація Місії Європейського Союзу з прикордонної допомоги Молдові та Україні (EUBAM). До складу делегації входили: голова місії Удо Буркхолдер, помічник голови місії Снєжана Нєнова, співробітник відділу зв'язків з громадськістю Дар'я Похлєбаєва. Представники Місії зустрілися з директором Інституту М.М. Іжею та першим заступником директора А.Г. Ахламовим. На початку зустрічі директор ОРІДУ подякував пану Буркхолдеру та всім членам делегації за візит та відзначив велике значення для України корисної і важливої роботи, яку реалізує Місія. В ході зустрічі члени делегації отримали інформацію про основні напрямки діяльності навчального закладу, факультети та форми навчання, за якими здійснюється підготовка фахівців, міжнародне співробітництво з європейськими навчальними закладами та організаціями партнерами.
     В свою чергу пан Буркхолдер висловив подяку за можливість відвідати Інститут, розповів про діяльність Місії щодо допомоги в демаркації кордону між Україною та Молдовою, протидії контрабанді, наближенню стандартів роботи органів, що працюють на кордоні, до стандартів ЄС, сприяння мирному врегулюванню Придністровського конфлікту.
     Сторони підписали Спільну заяву в якій, зокрема, передбачається участь представників Інституту в навчальних заходах, що організуються Місією EUBAM, їх запрошення в штаб-квартиру та польові офіси Місії, виступи європейських експертів з тем, що пов'язані з управлінням кордоном, митною справою, боротьбою з корупцією. Крім того було обговорено можливість проведення на базі ОРІДУ міжнародних комунікативних заходів та проходження стажування слухачами факультету державного управління на базі Місії EUBAM. Обидві Сторони висловили надію на довготривалу та результативну співпрацю та втілення у життя досягнутих домовленостей.
     Також в ході візиту члени делегації EUBAM ознайомились з матеріально-технічною базою ОРІДУ, оглянули музей Інституту, спеціалізовані аудиторії, актову залу, відвідали центр дистанційного навчання, бібліотеку, кафедру європейської інтеграції.

Фотогалерея додається.