Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ карта сайту

      22 березня 2011 року в інституті для студентів І та ІІ курсів факультету менеджменту було організовано перегляд документального фільму " Дух часу"


     В рамках програми підготовки бакалаврів з менеджменту 22 березня 2011 року в інституті сектором організаційно-виховної роботи управління персоналом було організовано перегляд фільму "Дух часу: Наступний крок" - третій фільм із серії документальних фільмів "Дух часу".
     Перед початком перегляду перед присутніми виступив доцент кефедри філософських та соціально-політичних наук Ростіянов Богдан Юрійович, який звернув увагу студентів на центральну тему фільму - "людська поведінка та грошова економіка". Викладач зупинився на поняттях власності, бідності та багатства, дослідженнях Адама Сміта про природу і причини багатства.
     Студентам було продемонстровано заключну - 4 частину фільму, в якій розглядається поточний стан світової економіки, проблеми ресурсозабезпечення, недосконалість соціальних систем. Всі ці питання у фільмі висвітлюють політичні репортери, телеведучі та професори університетів.
     Після перегляду Ростіянов Б.Ю разом із. студентами підвели підсумки та розмірковували над ключовою ідеєю переглянутої частини фільму - зміна людської природи відбувається тоді, коли люди не можуть задовольнити свої потреби.


Фотогалерея додається.