Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ карта сайту

     23 березня 2011 року в режимі відеоконференцзв'язку між Національною академією державного управління при Президентові України (НАДУ) та її регіональними інститутами було проведено круглий стіл "Створення нової системи підготовки державних службовців в Україні: завдання та інструменти".


     23 березня 2011 року в режимі відеоконференцзв'язку між Національною академією державного управління при Президентові України (НАДУ) та її регіональними інститутами було проведено круглий стіл "Створення нової системи підготовки державних службовців в Україні: завдання та інструменти". Відкрив захід, який проводився в рамках реалізації проекту Твіннінг "Підтримка розвитку та вдосконалення системи підготовки державних службовців в Україні", перший віце-президент НАДУ В.П. Трощинський. Також на круглому столі виступили: постійний радник проекту Твіннінг Юг Фанту, експерти проекту Раймон Піганьоль та Роберт Собєх, начальник управління з навчальної роботи НАДУ В.М. Сороко, представники Головного управління державної служби України, Адміністрації Президента, апарату Верховної Ради. З боку Одеського регіонального інституту державного управління НАДУ при Президентові Україні участь у круглому столі взяли: перший заступник директора інституту А.Г. Ахламов, декан факультету державного управління М.П. Попов, керівники структурних підрозділів, викладачі кафедр, аспіранти навчального закладу.
     В ході заходу відбулося обговорення проекту "Концепції стратегії удосконалення системи підготовки державних службовців в Україні". Зокрема, було розглянуто питання, пов'язані з визначенням потреб державних установ у професійному навчанні державних службовців, удосконаленням програм підготовки в НАДУ та регіональних інститутах, працевлаштуванням випускників.

Фотогалерея додається.