Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ карта сайту

      30 березня 2011 року в режимі відеоконференцзв'язку було проведено робочу зустріч "Функціональний аналіз та SWOT-аналіз НАДУ та її регіональних інститутів: альтернативні варіанти удосконалення функціональної організації".

     30 березня 2011 року в режимі відеоконференцзв'язку між Національною академією державного управління при Президентові України (НАДУ) та її регіональними інститутами було проведено робочу зустріч "Функціональний аналіз та SWOT-аналіз НАДУ та її регіональних інститутів: альтернативні варіанти удосконалення функціональної організації". Серед учасників заходу, який проводився в рамках реалізації проекту Твіннінг "Підтримка розвитку та вдосконалення системи підготовки державних службовців в Україні", були: перший віце-президент НАДУ В.П. Трощинський, експерт проекту Твіннінг Вітольд Мікуловський, керівники структурних підрозділів та співробітники НАДУ.
     З боку Одеського регіонального інституту державного управління НАДУ при Президентові України (ОРІДУ) участь у робочій зустрічі взяли: заступник директора з короткотермінового підвищення кваліфікації - начальник Центру підвищення кваліфікації кадрів С.Г. Давтян, заступник директора з наукової роботи С.А. Попов, керівники структурних підрозділів та співробітники навчального закладу. С.Г. Давтян взяв участь в дискусії, в ході якої, зокрема, висловив коментарі та зауваження до проекту звіту функціонального та SWOT-аналізу НАДУ та її регіональних інститутів, що обговорювався.
     В ході робочої зустрічі було відзначено корисність проведеного функціонального та SWOT-аналізу, його значення для виявлення недоліків в існуючій системі підготовки державних службовців. Також сторони дійшли згоди щодо продовження роботи з доопрацювання документу з урахуванням висловлених пропозицій та коментарів.Фотогалерея додається.