Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ карта сайту

     8 квітня 2011 року директор ОРІДУ НАДУ при Президентові України Іжа М.М. та провідні викладачі Інституту брали участь у роботі круглого столу за міжнародною участю "Електронне урядування: підвищення якості та прозорості адміністративних послуг, що надаються в інвестиційній сфері", який відбувся в приміщенні Одеської обласної державної адміністрації. Організатори комунікативного закладу - Головне управління зовнішньоекономічної діяльності та європейської інтеграції Одеської ОДА та ОРІДУ НАДУ при Президентові України.
     Серед учасників круглого столу були присутні: начальник Головного управління зовнішньоекономічної діяльності та європейської інтеграції Одеської ОДА Тетюхін С.М.; представники міжнародних організацій технічної допомоги та інвестиційних фондів: Лях В., виконавчий директор Фонду "Східна Європа"; Юрцаба Я., представник Офісу координатора проектів ОБСЄ; Орловський О.С., представник МФ "Відродження"; а також представники Одеської ОДА Одеської області, окремих державних та громадських організацій України.
     В процесі роботи круглого столу за міжнародною участю були порушені актуальні питання щодо практичного впровадження електронного урядування в адміністративну сферу України.