Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ карта сайту

     З 8 по 10 квітня 2011 року Одеський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України (ОРІДУ) з робочим візитом відвідали: начальник відділу з питань державної служби та підготовки управлінських кадрів Управління кадрової роботи Адміністрації Президента України М.Д.Дячишин і професор та керівник програм Школи державного управління і врядування Університету м. Торонто (Канада) Ірвін Студін.
     9 квітня згідно з програмою візиту п. Дячишин та п. Студін були запрошені на круглий стіл "Актуальні проблеми державного управління та місцевого самоврядування", в роботі якого взяли участь директор ОРІДУ М.М. Іжа, заступники директора, декани факультетів, завідуючі та викладачі кафедр державного управління і місцевого самоврядування, філософських та соціально-політичних наук, регіональної політики та публічного адміністрування, економічної та фінансової політики, права і законотворчого процесу, європейської інтеграції, а також слухачі факультету державного управління.
     Відкрив круглий стіл директор ОРІДУ М.М. Іжа, який відзначив важливість для Інституту візиту представника Адміністрації Президента України та наголосив на готовності виконувати завдання, поставлені главою нашої держави В.Ф. Януковичем. В своїй промові директор ОРІДУ розповів про досягнення навчального закладу за свою 15-річну історію, особливо наголосивши на високому професійному рівні професорсько-викладацього складу ОРІДУ. Директор Інституту підкреслив велике значення для держави професійної підготовки управлінських кадрів, ефективного використання бюджетних коштів, зупинився на проблемних питаннях щодо підготовки та підвищення кваліфікації державних службовців.
     Представник адміністрації Президента М.Д. Дячишин відзначив проблемні питання щодо працевлаштування випускників, висловив свою підтримку щодо запровадження бакалаврської підготовки з державного управління.
В свою чергу професор Ірвін Студін подякував за запрошення та гостинний прийом. Він пояснив аудиторії, що основною метою його візиту є ознайомлення з системою підготовки державних службовців в Україні. Професор Студін стисло розповів про Університет м. Торонто, який є найбільшим університетом Канади, а також про дворічну програму підготовки управлінців у Школі державного управління і врядування цього університету.
     В ході круглого столу відбулась дискусія щодо основної місії ОРІДУ, змісту навчальних програм підготовки магістрів державного управління, необхідності запровадження спеціалізацій, працевлаштування випускників, проблем підвищення кваліфікації кадрів, що існують. З боку ОРІДУ в обговоренні взяли участь перший заступник директора А.Г. Ахламов, заступник директора з короткотермінового підвищення кваліфікації - начальник ЦПКК С.Г. Давтян, декан факультету державного управління М.П. Попов, завідувачі кафедр державного управління та місцевого самоврядування Т.І. Пахомова, соціально-політичних та філософських наук О.П. Якубовський, європейської інтеграції В.М. Кривцова, професори С.В. Овчаренко, М.Г. Свірін та М.М. Миколайчук. Свою думку також висловили слухачі факультету державного управління.
     На завершення заходу М.М. Іжа підвів підсумки дискусії та ще раз підкреслив, що основним пріоритетом роботи Інституту має стати надання якісних освітніх послуг в умовах конкурентного середовища.
     В ході візиту гості Інституту відвідали Центр підвищення кваліфікації кадрів ОРІДУ, кафедру філософських та соціально-політичних наук, бібліотеку, центр дистанційного навчання, оглянули музейну експозицію, актову залу, спеціалізовані аудиторії, дали інтерв'ю засобам масової інформації.
     Також 9 квітня М.Д. Дячишин та Ірвін Студін мали можливість зустрітися з заступником голови - керівником апарату Одеської обласної державної адміністрації П.В. Хлицовим.

Фотогалерея додається.