Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ карта сайту

Робочий візит професора А. Кнорра до ОРІДУ НАДУ


      В період з 17 по 21 квітня 2011 року в Одеському регіональному інституті державного управління Національної академії держаного управління при Президентові України (ОРІДУ) з робочим візитом перебував професор кафедри національної та міжнародної економічної політики Німецького університету адміністративних наук м. Шпейєр (НУАН) д-р Андреас Кнорр.
      18 квітня професор Кнорр зустрівся з першим заступником директора ОРІДУ А.Г. Ахламовим та заступником директора з наукової роботи С.А. Поповим. Під час зустрічі Сторони висловили задоволення практичними результатами співробітництва між навчальними закладами за два останніх роки та визначили подальші конкретні кроки щодо розвитку спільної роботи в начальній та науковій сферах. Зокрема, професор Кнорр підтвердив готовність німецького навчального закладу продовжувати програму проведення індивідуального наукового дослідження аспірантами ОРІДУ на базі Німецького університету адміністративних наук м. Шпейєр за фінансування Німецької служби академічних обмінів (DAAD).
      Після зустрічі з керівництвом ОРІДУ професор Кнорр мав можливість поспілкуватися з аспірантами інституту, які братимуть участь у програмі проведення індивідуального наукового дослідження на базі НУАН у 2011 році, М. Пашковою та С. Савенковою. Під час зустрічі було узгоджено строки та фінансові умови реалізації програми.
      19 квітня професор Кнорр виступив перед слухачами факультету державного управління та аспірантами Інституту з лекцією-презентацією на тему "Підготовка державних службовців у ФРН". Доповідач детально розповів про історію та основні принципи державної служби в Німеччині, зупинився на питаннях професійної підготовки та підвищення кваліфікації державних службовців.
      Також 19 квітня професор Кнорр зустрівся з професорсько-викладацьким складом кафедри економічної та фінансової політики. Під час зустрічі було обговорено можливість проведення спільних комунікативних заходів (в тому числі у режимі відеозв'язку), участь у міжнародних проектах, проведення спільних наукових досліджень.

Фотогалерея додається.