Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ карта сайту

Урочисті заходи з нагоди 66-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні

     5 травня 2011 року в Одеському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України (далі - інститут) відбулись урочисті заходи з нагоди 66-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні.
      Протягом дня на великому екрані біля центральних сходів та на внутрішньому радіо транслювались вітання зі святом, відеохроніка та пісні часів Великої Вітчизняної війни.
      У холі І поверху учбового корпусу до уваги ветеранів, співробітників, слухачів та студентів інституту було представлено тематичну стінгазету.
      О 14.00 під святковий марш та аплодисменти присутніх до актової зали увійшли учасники Великої Вітчизняної війни у супроводі керівництва інституту, і урочисті збори було розпочато.
      Першим з Днем Перемоги всіх присутніх привітав директор інституту Микола Михайлович Іжа та спільно із головою профспілкового комітету Олександром Івановичем Чебаном вручив ветеранам квіти та грошові премії.
      Також до учасників заходу звернувся доцент кафедри філософських та соціально-політичних наук Яков Андрійович Савченко: учасник бойових дій та штурму Берліна, кавалер трьох орденів "Червоної зірки", орденів "Великої Вітчизняної війни" І та ІІ ступеню, орденів: "За заслуги ІІІ ступеню", "За мужність ІІІ ступеню"; медалей: "За відвагу", "За оборону Одеси", "За визволення Варшави", "За взяття Берліну", "За перемогу над Німеччиною". Він поділився з присутніми власними бойовими та післявоєнними спогадами, подякував адміністрації інституту за турботу про ветеранів, побажав старшому поколінню міцного здоров'я та довгих років життя, а молоді - завжди мирного неба над головою.
      Від імені слухачів і студентів інституту вітання ветеранам висловили голова Ради слухачів Євген Герасевич та голова Ради студентського самоврядування інституту Ірина Коваль.
      Хвилиною мовчання присутні вшанували пам'ять тих, хто загинув під час Великої Вітчизняної війни.
      Урочистості продовжили учасники літературно-музичної композиції "Пам'яті Великої Перемоги", підготовлена Центром культури слухачів та інституту. Виступ слухачів та студентів неодноразово переривався оплесками та не залишив в залі жодного байдужого. Підсумки підвів голова Ради ветеранів інституту, кандидат історичних наук, доцент кафедри філософських та соціально-політичних наук Володимир Іванович Светлічний.
      Збори завершилися урочистим покладанням квітів до Стели "Крила Перемоги" на площі 10 Квітня, а також фотографуванням ветеранів та учасників заходу.
      По закінченню урочистостей для ветеранів було організовано святковий обід.


Фотогалерея додається.