Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ карта сайту

5 травня 2011 року відбувся виїзд робочої групи приймальної комісії інституту до м. Миколаїв

     5 травня 2011 року відбувся виїзд робочої групи приймальної комісії Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України (далі - інститут) до м. Миколаїв. Метою візиту було поширення інформації про діяльність інституту, умови вступу до нього, проведення співбесід з особами, рекомендованими органами влади Миколаївської області до вступу на навчання, а також прийом документів від вступників.
      Представники інституту працювали на базі Миколаївського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, керівників державних підприємств, установ та організацій, де всі бажаючі вступати на навчання до інституту мали можливість подати відповідні документи та отримати консультації щодо оформлення документів та підготовки до вступних екзаменів.
      Вступникам була надана можливість пробного складання вступного екзамену-тестування.
      Члени робочої групи приймальної комісії інституту: керівник групи - відповідальний секретар приймальної комісії, декан факультету державного управління Микола Петрович Попов, начальник управління персоналом Артур Олексійович Левицький та провідний фахівець управління інформаційно-телекомунікаційних технологій Наталія Володимирівна Данькіна здійснили прийом документів від вступників, а також надали консультації щодо оформлення документів всім, хто бажає вступити до інституту.
      В рамках візиту М.П. Попов та А.О. Левицький здійснили робочі зустрічі з заступником голови - керівником апарату Миколаївської обласної державної адміністрації Вячеславом Михайловичем Рукомановим та начальником відділу кадрової роботи Михайлом Віталійовичем Кондратюком, а також іншими керівниками органів публічної влади регіону.
      Інформація про місію та діяльність інституту висвітлювалась в обласний та міських засобах масової інформації.
      Заплановані наступні виїзди робочої групи приймальної комісії інституту: до м. Сімферополя - 10-13 травня, до м. Херсона - 11 травня.
      Прийом документів від вступників на спеціальності "Держане управління" та "Публічне адміністрування" триває до 9 червня 2011 року.
     


Фотогалерея додається.