Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ карта сайту

11 травня 2011 року на базі Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України (ОРІДУ) було проведено семінар на тему "Європейські цінності та правова держава - виклики для державної служби".

     В роботі семінару, що проводився в рамках співробітництва інституту з Представництвом Фонду Конрада Аденауера в Україні, взяли участь: Голова Представництва Фонду Ніко Ланге, директор Центру політичних студій та аналітики Віктор Таран, директор ОРІДУ М.М. Іжа, завідувач кафедри державного управління та місцевого самоврядування ОРІДУ Тетяна Пахомова, слухачі факультету державного управління та співробітники навчального закладу.
     Відкрив захід директор інституту М.М. Іжа, який наголосив на важливості співпраці з Фондом Конрада Аденауера, відзначив корисність вивчення європейського досвіду в сфері державної служби молодими українськими управлінцями та побажав плідної та ефективної роботи учасникам семінару.
     Під час семінару було презентовано доповіді "Що таке держава? Що таке державна служба. Ключові ідеї щодо держави, історії та політики" (Н. Ланге), "Цінності як орієнтир для державних службовців" (В. Таран), "Європейські цінності для системи державної служби України" (Т.Пахомова). Також програмою семінару було передбачено роботу в групах, в ході якої слухачі факультету державного управління обговорювали та в подальшому презентували аудиторії своє бачення актуальних проблем державної служби в Україні.
     Наприкінці семінару Голова Представництва Фонду Конрада Аденауера в Україні висловив задоволення результатами проведеного заходу та подякував всім учасникам за активну роботу. Участь у семінарі було засвідчено відповідними сертифікатами.


Фотогалерея додається.