Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ карта сайту

Делегація слухачів та студентів у складі 14 осіб на чолі з деканом факультету менеджменту Вороновим О.І. та головою Ради студентського самоврядування факультету менеджменту Коваль І.С. відвідувала ЛРІДУ протягом 13-15 травня 2011 року

     В рамках тісної співпраці студентських рад Львівського регіонального інституту державного управління та Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України, делегація слухачів та студентів у складі 14 осіб на чолі з деканом факультету менеджменту Вороновим О.І. та головою Ради студентського самоврядування факультету менеджменту Коваль І.С. відвідувала ЛРІДУ протягом 13-15 травня 2011 року. До складу одеської делегації входили: слухачі спеціальності "Управління проектами" Андрейко Р.І., Попов С.М.; студенти 4 курсу спеціальності "Менеджмент організацій" Степаненко А.О., Козаченко Ю.В.; студентка 3 курсу спеціальності "Менеджмент" Освіцінська А.П.; студенти 2 курсу спеціальності "Менеджмент" Матей А.В., Євтодій О.М., Тимчишин М.О., Максименко М.О., Кириченко Є.Р., Якименко Ю.В.; 1 курсу студентки спеціальності "Менеджмент" Борищук Т.В., Стєріополо А.І.
     Зустріли делегацію заступник директора ЛРІДУ з виховної роботи Киянка І.Б. та викладач кафедри менеджменту організацій Шевченко С.Г., представники студентського самоврядування.
     Програма перебування Одеської делегації в стінах ЛРІДУ НАДУ при Президентові України 13 травня 2011 року включала "Круглий стіл" в ході якого відбулась зустріч слухачів та студентів з директором ЛРІДУ Загорським В.С., заступником директора з наукової роботи Ліпенцевим А.В., деканом факультету економіки та менеджменту Синицьким О.С. Володимир Степанович Загорський наголосив, що дружні зв'язки між слухачами та студентами регіональних інститутів в системі НАДУ при Президентові України потрібно зміцнювати. Цього дня, також, була організована екскурсія у центр Львова та студентська дружня вечеря, в ході якій представники студентського самоврядування обмінялись пам'ятними подарунками та сувенірами. 14 травня 2011 року у суботу слухачі та студенти ОРДУ прийняли участь у Дні відкритих дверей ЛРІДУ, здійснили подорож у містечко Жовкву та відвідали чоловічий монастир Крехів. На заключному етапі подорожи, 15 травня 2011 року, слухачі та студенти ОРІДУ здійснили другу екскурсію у м. Львів, в ході якої відвідали музеї "Арсенал", "Стара аптека", "Високий замок" та придбали сувеніри на згадку.
     Екскурсії по Львову дуже професійно та цікаво проводив доцент кафедри математичного моделювання та інформаційних технологій ЛРІДУ Ромашко Сергій Миколайович.
     Факультет менеджменту, Рада студентського самоврядування факультету менеджменту виражають велику вдячність за гостинність, дружне відношення та цікаву програму візиту львівським колегам!


Фотогалерея додається.