Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ карта сайту

14-15 травня 2011 року на спортивної базі СК "Черноморець" відбулись міжнародні змагання з міні-футболу, які були організовані європейською організацією EUBAM.

     За запрошенням голови Місії ЄС з прикордонної допомоги Молдові та Україні пана Уго Буркхолдера збірна команда ОРІДУ НАДУ при Президентові України вперше прийняла участь у цих змаганнях.
     Змагання такого рівня проводяться у нашому місті третій рік поспіль. В них прийняли участь представники прикордонних митних та поліцейських служб України, Російської федерації, республік Болгарії, Молдови, Казахстану, Румунії, Азербайджану, а також європейської агенції FRONTEX, Центр SECI, збірні команди Одеської області, EUBAM та чотирьох Одеських ВНЗ.
     Турнір був організований та проведений на дуже високому рівні. До складу комісії, яка відкривала змагання та проводила нагородження переможців входили голова Місії ЄС з прикордонної допомоги Молдові та Україні пан Уго Буркхолдер, голова Державної прикордонної служби України генерал армії України Літвин М.М., голова Одеської обласної ради Пундик М.В., заступник голови Одеської обласної ради Гончаренко О.О., голова координаційної служби СКПВ СНГ генерал - полковник Манілов О.М.
     Збірна команда ОРІДУ змагалась в підгрупі зі збірними командами ВНЗ м. Одеси. Вона пройшла попередню підготовку на базі СКА ПОК ЗС України. За ОРІДУ грали доцент кафедри європейської інтеграції Овчар О.М., співробітники інституту Гільміяров О.Х., Насипаний В.І., студенти факультету менеджменту Арнаутов А.С., Рапчинський Р.М., Фідченко Д.О., Подолян І.П. та слухач факультету державного управління Левінський А.В.
     В перший день турніру команда ОРІДУ грала зі командою НУ "ОЮА" та ОДУВС, а в другий день з МГУ. Хоча у складі команд супротивників грало багато професійних спортсменів, наша команда виглядала досить пристойно. Для учасників турніру був організований дуже цікавий концерт Ансамблю Державної прикордонної служби України та святкова вечеря.
     Учасники збірної команди ОРІДУ висловлюють щиру подяку керівництву інституту, представникам Місії ЄС з прикордонної допомоги Молдові та Україні, керівництву державної прикордонної служби України за можливість прийняти участь у цьому святі футболу.


Фотогалерея додається.