Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ карта сайту

Виїзд робочої групи приймальної комісії інституту до Автономної Республіки Крим

      З 10 по 13 травня 2011 року відбувся виїзд робочої групи приймальної комісії Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України до м. Сімферополь Автономної Республіки Крим. Метою візиту було поширення інформації про діяльність інституту, умови вступу до нього, проведення пробного комп'ютерного тестування та співбесід з особами, рекомендованими органами влади АР Крим та м. Севастополь до вступу на навчання, а також прийом документів від вступників.
     Представники інституту працювали на базі Кримського центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій при Раді міністрів АР Крим, де всі бажаючі вступати на навчання до інституту мали можливість подати відповідні документи та отримати консультації щодо оформлення документів та підготовки до вступних екзаменів.
     10 травня всім бажаючим вступати на навчання до інституту було надано можливість пробного складання комп'ютерного тестування з державно-управлінських, соціально-економічних, політико-правових, історико-культурних питань.
     В рамках візиту керівник групи - заступник директора інституту Петро Хомич Лук'янчук здійснив зустрічі з керівництвом Управління справами Ради міністрів та Секретаріату Верховної Ради АР Крим, а також керівниками міністерств та інших органів публічної влади регіону.
     Відповідальний секретар приймальної комісії інституту Микола Петрович Попов 11 травня провів на базі Сакської районної державної адміністрації оглядову лекцію для працівників райдержадміністрації, районної та селищних рад, а також інших працівників органів влади АР Крим.
     Члени робочої групи приймальної комісії інституту: заступник начальника управління - начальник відділу прийому, розподілу слухачів та зв'язків з випускниками управління персоналом Юлія Віталіївна Малікова та провідний спеціаліст відділу Тетяна Олександрівна Гричулевич здійснили прийом документів від вступників, а також надали консультації щодо оформлення документів всім, хто бажає вступити до інституту.
     Інформація про місію та діяльність Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України, а також інформація про роботу представників інституту в Автономній Республіці Крим активно висвітлювалась в регіональних засобах масової інформації.
     Прийом документів від вступників на спеціальності галузі знань "Держане управління" триває до 9 червня 2011 року.


Фотогалерея додається.