Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ ukr eng карта сайту

СПОРТИВНЕ СВЯТО, ПРИСВЯЧЕНЕ 66-Й РІЧНИЦІ ПЕРЕМОГИ У ВЕЛИКІЙ ВІТЧИЗНЯНІЙ ВІЙНІ

     18 травня 2011 року о 14.00 на спортивному майданчику Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України (далі - інститут) відбулося традиційне спортивне свято за участю слухачів і студентів, присвячене 66-й річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні.
     Спортивне свято відкрив заступник директора інституту Сергій Афанасійович Попов, який привітав присутніх із Днем Перемоги та побажав успіхів. Слово для вітання також було надано почесному гостю свята - учаснику Великої Вітчизняної війни, доценту кафедри філософських та соціально-політичних наук Савченку Якову Андрійовичу. На спортивному святі були присутні декани факультетів, завідувачі кафедр, а також викладачі, співробітники, слухачі та студенти інституту.
     Змагання пройшли у дружній атмосфері. Наприкінці заходу було визначено та нагороджено переможців за такими видами спорту, як:

  1. Змагання у човниковому бігу

    Юнаки (10*10м)

    1. місце - Браїла Харлампій (2 курс, ф-т менеджменту)
    2. місце - Храбан Сергій (2 курс, ф-т менеджменту)
    3. місце - Оконь Юрій (2 курс, ф-т менеджменту)

    Дівчата (6*7м)

    1. місце - Белікова Анна (3 курс, ф-т менеджменту)
    2. місце - Бондар Майя (1 курс, ф-т державного управління)
    3. місце - Стеріополо Аліса (1 курс, ф-т менеджменту)

  2. Стрибки у довжину з місця

    Юнаки (10*10м)

    1. місце - Стьопін Артем (1 курс, ф-т менеджменту)
    2. місце - Мощевітін Сергій (1 курс, ф-т державного управління)
    3. місце - Ніверський Сергій (1 курс, спец. "Управління проектами")

    Дівчата (6*7м)

    1. місце - Бондар Майя (1 курс, ф-т державного управління)
    2. місце - Белікова Анна (3 курс, ф-т менеджменту)
    3. місце - Безугла Наталя (3 курс, ф-т менеджменту)

  3. Підтягування на перекладині (юнаки)

    1. місце - Попов Станіслав (1 курс, спец. "Управління проектами")
    2. місце - Урум Олександр (1 курс, ф-т менеджменту)
    3. місце - Матюшенко Євген (2 курс, ф-т менеджменту)

  4. Згинання та розгинання рук в упорі на брусах (юнаки)

    1. місце - Коваленко Ігор (1 курс, спец. "Управління проектами")
    2. місце - Попов Станіслав (1 курс, спец. "Управління проектами")
    3. місце - Геращенко Владислав (1 курс, ф-т менеджменту)

  5. Кидання м'яча на точність (дівчата)

    1. місце - Бондар Майя (1 курс, ф-т державного управління)
    2. місце - Карпова Анна (1 курс, спец. "Управління проектами")
    3. місце - Таргонська Анастасія (2 курс, ф-т менеджменту)

  6. Змагання з перетягування канату (юнаки)

    1. місце - команда слухачів 1 курсу факультету державного управління

  7. Командна естафета

    Юнаки (10*10м)

    1. місце - команда 1 курсу факультету менеджменту

    Дівчата (6*7м)

    1. місце - команда 1 курсу факультету державного управління

  8. Командні змагання з волейболу

    1. місце - команда 1 курсу факультету державного управління


Вітаємо переможців змагань!
Бажаємо успіхів та нових спортивних досягнень!



Фотогалерея додається.