Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ карта сайту
     23 травня 2011 року директор Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України (ОРІДУ) М.М. Іжа підписав Меморандум про співробітництво між партнерськими закладами Місії Європейського Союзу з прикордонної допомоги Молдові та Україні (EUBAM) щодо впровадження спільного навчального курсу "Кордони Європи". Участь у зазначеному курсі, який триватиме з вересня по грудень 2011 року, зможуть взяти до п'яти кращих слухачів інституту, які володіють англійською мовою та прагнуть отримати нові знання та ознайомитись з європейським досвідом в таких сферах як управління кордоном, митна справа, боротьба з організованою злочинністю та протидія корупції.
     На початку урочистої церемонії підписання голова Місії EUBAM Удо Буркхолдер висловив своє задоволення розвитком співробітництва з партнерськими вищими навчальними закладами м. Одеси та надав стислу інформацію щодо змісту навчального курсу та умов участі у ньому.
     В своєму привітальному слові директор ОРІДУ М.М. Іжа подякував голові Місії за важливу для нашої держави роботу, яка проводиться цією організацією, відзначив корисність для представників інституту участі у заходах, що організуються в рамках співпраці з Місією, а також висловив надію на те, що реалізація положень Меморандуму надасть поштовх для подальшого розвитку та інтенсифікації взаємовигідного співробітництва.
Фотогалерея додається.