Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ карта сайту
     26 травня 2011 року Одеський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України (ОРІДУ) з робочим візитом відвідав Перший секретар Посольства Ізраїлю в Україні, директор Ізраїльського культурного центру в Одесі Марк Довев.
     Під час зустрічі з директором ОРІДУ М.М. Іжею та першим заступником директора А.Г. Ахламовим пан Довев отримав інформацію про основні напрямки роботи навчального закладу, факультети та спеціальності, міжнародне співробітництво. В свою чергу пан Довев подякував за запрошення до інституту та розповів про діяльність Ізраїльського культурного центру, який він очолює. Сторони висловили готовність до взаємовигідної співпраці в культурній та освітній сферах.
     Після зустрічі з керівництвом інституту Марк Довев виступив перед слухачами факультету державного управління та студентами факультету менеджменту з лекцією на тему "Сучасний Ізраїль". Доповідач розповів про географічне положення цієї країни, політичну систему, розвиток туризму, досягнення в сфері соціального захисту населення, медицини, новітніх технологій. Після лекції пан Довев відповів на численні запитання аудиторії.
     Також в ході візиту директор Ізраїльського культурного центру ознайомився з матеріально-технічною базою ОРІДУ, оглянув актову залу, спеціалізовані аудиторії, відвідав центр дистанційного навчання та бібліотеку інституту.


Фотогалерея додається.