Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ карта сайту

З 27 по 29 травня 2011 року у нашому інституті перебували делегації слухачів Харківського та Львівського регіональних інститутів державного управління Національної академії державного управління при Президентові України. Візит відбувся у рамках розвитку співпраці слухацьких рад та ознайомлення з кращим досвідом регіональних інститутів Національної академії державного управління при Президентові України.

     Зустріч розпочалася з привітання першого заступника директора Анатолія Геннадійовича Ахламова. Гості отримали інформацію про основні напрямки діяльності навчального закладу, його історію та досягнення, факультети та спеціальності, міжнародне співробітництво з європейськими навчальними закладами. Декан факультету державного управління Микола Петрович Попов ознайомив гостей з матеріально-технічною базою інституту, спеціалізованими навчальними аудиторіями, бібліотекою, комп'ютерними класами, їдальнею, гуртожитком тощо. Також для гостей проведена екскурсія по місту "Одеса - місто всіх релігій", здійснено похід до набережної "Аркадія" та прогулянка по вечірній Одесі. Слухачі відвідали Одеський академічний український музично-драматичний театр імені В.Василько та Одеський художній музей. На пляжі "Дельфін" відбувся чемпіонат з волейболу.
     Візит надав можливість налагодити дієві стосунки між слухацькими радами та виробити спільні заходи подальшої співпраці. Наші гості залишились задоволеними і повезли додому приємні спогади про наш інститут.Фотогалерея додається.