Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ карта сайту
   1-2 червня 2011 року Одеський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України (ОРІДУ) з черговим робочим візитом відвідав експерт проекту Твіннінг Вітольд Мікуловський. Основною метою візиту було обговорення рекомендацій європейських експертів до проекту Звіту функціонального та SWOT-аналізу з метою подальшого вироблення стратегії покращення ефективності організації роботи Національної академії державного управління та її регіональних інститутів.
   1 червня експерт зустрівся з першим заступником директора ОРІДУ А.Г. Ахламовим. Під час зустрічі, зокрема, було відзначено корисність та важливість проведеного SWOT - аналізу та висловлено готовність щодо вивчення та використання найкращого досвіду європейських країн в сфері підготовки управлінців.
   Також 1 червня пан Мікуловський зустрівся з деканом факультету державного управління М.П. Поповим, начальником управління персоналом А.О. Левицьким, начальником відділу прийому, розподілу слухачів та зв'язків з випускниками Ю.В. Маліковою, начальником управління інформаційно-телекомунікаційних технологій Ю.Б. Пігарєвим, заступником начальника навчально-методичного відділу А.В. Попковою, начальником центру дистанційного навчання О.Л. Гадомським.
   2 червня пан Мікуловський мав можливість обговорити питання щодо підвищення кваліфікації державних службовців і посадових осіб місцевого самоврядування під час робочої зустрічі, в якій взяли участь заступник директора ОРІДУ з короткотермінового підвищення кваліфікації - начальник Центру підвищення кваліфікації кадрів С.Г. Давтян, керівники структурних підрозділів Центру Н.В. Привалова, Л.С. Шматоваленко, А.М. Штефанюк.
   Також 2 червня відбулась робоча зустріч з заступником директора з наукової роботи С.А. Поповим, в ході якої пана Мікуловського було поінформовано про науково-дослідну діяльність навчального закладу, проекти та програми, що реалізуються за участю представників ОРІДУ.
   На завершальній зустрічі з директором ОРІДУ М.М. Іжей пан Мікуловський висловив задоволення результатами своєї місії та подякував всім співробітникам інституту за змістовну та корисну інформацію. В свою чергу директор ОРІДУ М.М. Іжа висловив готовність враховувати пропозиції, які були напрацьовані в ході реалізації проекту, та сподівання на подальшу співпрацю з експертом.


Фотогалерея додається.