Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ карта сайту
   В рамках співробітництва Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України (ОРІДУ) та Місії Європейського Союзу з прикордонної допомоги Молдові та Україні (EUBAM) представники інституту взяли участь у комунікативних заходах, що проводились Місією влітку 2011 року.
   Зокрема студентів факультету менеджменту Білоуса Андрія, Матюшенко Євгена та Мураховського Павла було відібрано для участі у міжнародному молодіжному таборі, що проводився місією EUBAM з 3 по 10 липня. Слухачі факультету державного управління Гавриш Анна, Маркевич Зоя, Назар Ольга і Татаренко Ганна взяли участь у літній школі "Кордони Європи", яка пройшла в період з 18 по 29 липня. Всі лекції, презентації, ділові ігри, конкурси та інші навчальні заходи проводились англійською мовою та були присвячені таким темам як: діяльність місії EUBAM, європейські цінності, боротьба з корупцією та організованою злочинністю, розвиток лідерських якостей, зв'язки з громадськістю, дипломатичний протокол. Також для учасників було організовано поїздку до пограничного пункту пропуску "Кучурган" на молдавсько-українському кордоні, під час якої вони ознайомились із роботою прикордонників та обладнанням, що використовується для протидії контрабанді.
   Активну та результативну роботу слухачів та студентів під час зазначених заходів було засвідчено міжнародними сертифікатами, а слухачку факультету державного управління ОРІДУ Анну Гавриш було визнано однією з 4 найкращих учасників та нагороджено цінними призами.
   Участь студентів та слухачів інституту у літньому таборі та літній школі є конкретним результатом втілення в життя Спільної заяви ОРІДУ та EUBAM, яку було підписано 4 березня 2011 року.

Фотогалерея додається.