Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ карта сайту
ПРЕС-РЕЛІЗ

   01 вересня 2011 року о 8.30в приміщенні актової зали Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України (далі - інститут) відбудуться урочисті збори з нагоди початку 2011-2012 навчального року.
   На урочисті збори запрошені керівництво Національної академії державного управління при Президентові України, голови облдержадміністрацій, облрад Півдня України, Верховної Ради та Ради міністрів Автономної Республіки Крим, керівництво Національного агентства України з питань державної служби та його територіальних управлінь Південного регіону.
   Директор інституту - Микола Михайлович Іжа, кандидат економічних наук, доцент.
   У вересні 2011 року інститут відзначатиме 16-річчя від дня свого заснування. За роки існування інститутом підготовлено понад 5 тисяч управлінців, які обіймають ключові посади в органах державної влади та місцевого самоврядування України, а також у банківській, фінансовій та інвестиційній сферах. Всього ж інститутом підготовлено 3295 магістрів державного управління, здійснено підготовку 738 бакалаврів та 286 спеціалістів з менеджменту, випущено 698 магістрів з кваліфікацією керівника проектів та програм.
   За 16 років існування в інституті майже в 10 разів зросла кількість слухачів факультету державного управління - базового факультету інституту, у тому числі - в три рази кількість слухачів денної форми навчання, в 5 разів - вечірньої, та в 15 разів - заочної форми навчання. Якщо перший випуск інституту у 1997 році становив лише 39 магістрів державного управління, то в цьому році - вже 385 магістрів.
   У 2011 році до інституту вступили 425 слухачів факультету державного управління, з яких 375 осіб навчатимуться за спеціальністю "Державне управління" та 50 слухачів - за новою дуже перспективною спеціальністю "Публічне адміністрування". Всього вступило до інституту за спеціальностями галузі знань "Державне управління" на денну форму навчання - 70 осіб, на вечірню форму навчання - 35, на заочну - 253 та на заочно-дистанційну форму навчання - 67 осіб. Слухачами факультету державного управління за спеціалізацією "Управління охороною здоров'я" у цьому році стали 36 осіб. Студентами спеціальності "Менеджмент" (бакалавр) стали 39 осіб, "Менеджмент організацій і адміністрування" (спеціаліст) - 50, слухачами спеціальності "Управління проектами" (магістр) - 91 особа.
   У серпні 2011 року планується додаткове зарахування 16 осіб за спеціальністю "Менеджмент" (заочна форм навчання).
   Слухачами факультету державного управління в цьому році стали представники Автономної Республіки Крим, Вінницької, Миколаївської, Одеської, Херсонської областей та м. Севастополя, а також, Львівської, Луганської, Рівненської, Чернігівської, Хмельницької, Дніпропетровської, Житомирської, Черкаської областей та м. Києва. Серед вступників цього року посадовці з Автономної Республіки Крим: перший заступник голови Сімферопольської райдержадміністрації Автономної Республіки Крим Кім В.О; з Миколаївської області: голова Миколаївської облради Дятлов І.С., керівники апаратів Кривоозерської райдержадмiнiстрацiї Волошанівський І.М. та Арбузинської райдержадмiнiстрацiї Зіменко О.М.; з Херсонської області: начальник Державної інспекції з карантину рослин по Херсонській області Дегтяр А.В.,. перший заступник голови Генiчеської райдержадмiнiстрацiї Євстратов А.О.; з Вінницької області: перший заступник голови Бершадської райдержадмiнiстрацiї Оркуш В.М.; з м. Севастополь: перший заступник голови Нахiмовської райдержадмiнiстрацiї Сисуєв П.М. та заступник голови Балаклавської райдержадмiнiстрацiї Резніченко С.А.; з Хмельницької області: перший заступник голови Державної податкової адміністрації Сидоркевич Т.Я.; з Одеської області: керуюча справами виконкому Одеської міськради Герасименко Т.В., начальник та перший заступник Головного управління Держкомзему в Одеській області Танова Л.Є. та Посмітний М.А., заступник начальника Територіального управління державної судової адміністрації України в Одеській області Солдатов С.Є., голова Комінтернівської райдержадміністрації Марзак І.М., заступник голови Бiлгород-Днiстровської райдержадмiнiстрацiї Петренко С.П., керівники структурних підрозділів Одеської облдержадміністрації та міськради, а також 13 сільських та селищних голів. Окрім посадовців органів публічної влади, слухачами інституту у цьому році стали 17 директорів діючих підприємств, установ та організацій.
   Інститут входить до системи вищих навчальних закладів IV рівня акредитації Національної академії та є головним державним навчальним закладом загальнонаціональної системи підготовки керівних кадрів для органів публічної влади та топ-менеджерів для бізнес-структур Півдня України. Сфера його діяльності поширюється на Автономну Республіку Крим, Вінницьку, Миколаївську, Одеську, Херсонську області та місто Севастополь.
   Чотири роки поспіль Інститут визнано кращим серед вищих закладів освіти гуманітарного профілю Одещини
   Сьогодні в Інституті постійній основі здійснюють навчальну, методичну та наукову діяльність 26 професорів і докторів наук, 78 доцентів і кандидатів наук, що складає 85% загального складу викладачів і науковців. Це - один з найкращих показників серед ВНЗ м. Одеса та Півдня України. До навчального процесу традиційно залучаються висококваліфіковані науково-педагогічні та наукові кадри, іноземні науковці та спеціалісти-практики з великим досвідом роботи в органах публічної влади. Лише у минулому році до викладання в Інституті були залучені понад 250 топ-менеджерів провідних підприємств та високопосадовців органів публічної влади.
   У 2010 році вперше серед навчальних закладів системи Національної академії та вищих навчальних закладів Півдня України Інститут отримав Міжнародні сертифікати IQNet та DQS, що підтверджують успішне впровадження і використання в закладі системи управління якістю відповідно до вимог стандарту ISO 9001: 2008. Це уможливило використання сучасного менеджменту в організації ефективної роботи навчального закладу.
   В Інституті запроваджено систему моніторингу якості навчання з використанням сучасних інформаційних технологій, що підвищує ефективність та якість навчального процесу, сприяє врахуванню пропозицій слухачів та студентів у відповідності до вимог Болонського процесу.
   Налагоджено в Інституті й міжнародне співробітництво. Заклад бере участь у багатьох міжнародних проектах і програмах, співпрацює з ВНЗ та організаціями майже 20 країн. Зокрема, в навчальному процесі активно використовується передовий досвід споріднених навчальних закладів Франції, Німеччини, Польщі, Російській Федерації. Тільки у 2010 році стажування за кордоном пройшли 37 слухачів та студентів закладу, а з початку 2011 року понад 40 представників інституту.
   У Інституті здійснюється виховна робота в навчальний і позанавчальний час. Створені умови для успішного поєднання навчання слухачів і студентів з їх творчістю, спортом, участю в цікавих заходах, поїздках та екскурсіях. У Центрі культури Інституту вони можуть реалізувати свої творчі здібності в різних галузях культури та мистецтва.
   За роки існування в Інституті створено сучасну матеріально-технічну базу (чотириповерховий навчальний корпус, спеціалізовані аудиторії, зал для проведення відеоконференцій, аудиторія для заочно-дистанційної форми навчання, сучасна бібліотека, гуртожиток готельного типу з кімнатами на дві особи, їдальня, буфет, сучасна комп'ютерна техніка, аудіо- та відеоапаратура). Все це та розташування закладу в курортній частині міста Одеси забезпечують максимальну оптимізацію навчального процесу.