Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ карта сайту

    В рамках співпраці Одеського регіонального інституту державного управління НАДУ при Президентові України (ОРІДУ) та Університету технологій, підприємництва та дизайну м. Вісмар (федеральна земля Мекленбург-Передня Померанія, ФРН) студентки II курсу факультету менеджменту Ярослава Іванько, Катерина Златіна, Дар'я Шинко і Вікторія Непомнюща пройшли семестровий курс навчання в німецькому навчальному закладі. Навчання проходило в рамках міжнародної програми обміну студентами ERASMUS, в якій брали участь близько 35 представників різних країн. Програма тривала з 1 березня по 31 серпня 2011 року.
    3 березня відбулася організаційна зустріч з усіма студентами міжнародної програми за участю представника адміністрації, професора Кнута Реізе та працівника міжнародного офісу Фалька Йехлічека, під час якої учасників було проінформовано про м. Вісмар, історію його університету, систему навчання, правила і дозвілля студентів.
   Викладання велося англійською мовою, серед основних дисциплін, які опановували студенти, були: бізнес комунікації, тренінги й розвиток, керування експортом, міжнародна економіка, прийняття рішень, кредитно-грошова політика, європейське законодавство, німецька мова й культура
    Під час навчання представники ОРІДУ мали можливість ознайомитись із системою підготовки економістів та менеджерів в Німеччині.
    У вільний час студентки знайомились із культурною спадщиною Німеччини - відвідали міста Берлін, Гамбург, Шверін, Росток, Любек та побували в Італії, Іспанії, Франції і Нідерландах.
    Успішне завершення студентками ОРІДУ семестрової програми навчання в Університеті технологій, підприємництва та дизайну м. Вісмар було засвідчено міжнародним сертифікатом.
    Участь в міжнародній програмі обміну студентами дозволила студенткам не лише отримати нові знання і міжнародний досвід, але і подарувала величезну кількість незабутніх вражень і надала можливість знайти багато нових друзів зі всіх куточків світу.
    14 вересня 2011 року відбудеться презентація за результатами семестрового курсу навчання в Університеті м. Вісмар. Під час заходу студенти факультету менеджменту зможуть дізнатися про зміст навчання, життя німецьких студентів, задати запитання учасницям програми.
   Фотогалерея додається.