Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ карта сайту

   10 вересня 2011 року в Одеському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України відбувся День відкритих дверей щодо прийому до аспірантури та докторантури. У вступному слові директор інституту М.М.Іжа звернув увагу учасників, що дисертаційні роботи мають бути спрямовані на вирішення актуальних питань сьогодення: Україна потребує кардинальних змін у різних сферах суспільного життя, здійсненню яких, зокрема, покликані сприяти реформи, ініційовані Президентом України В. Януковичем, та побажав успіхів у вступних іспитах.
    У заході взяли участь представники органів влади Вінницької, Одеської, Херсонської областей, які бажають підготувати та захистити дисертаційні дослідження в інституті. Завідувачі кафедр надали інформацію про пріоритети розвитку науки "Державне управління" та напрямки наукових досліджень в інституті.
    Бажаючим вступити до аспірантури також бало надано консультації щодо процедури підготовки та подачі документів.Фотогалерея додається.