Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ карта сайту
6 вересня 2011 року в інституті
було проведено змагання для першокурсників
"Перша миля - 2011"

    6 вересня 2011 року в рамках святкування початку нового навчального року в інституті вже другий рік поспіль було організовано та проведено змагання для першокурсників під назвою "Перша миля - 2011" у форматі "квесту".
    Організаторами заходу виступили ініціативні студенти 2 курсу факультету менеджменту - учасники студії "8 поверх" на чолі з доцентом кафедри інформаційних технологій та систем управління Оленою Анатоліївною Бекетовою.
    Темою цьогорічного "квесту" стала "Навколосвітня подорож", протягом якої першокурсники відвідали 6 країн світу - "станцій-локацій".
    Захід було традиційно розпочато біля навчального корпусу інституту, де студентів першого курсу розподілили на сім команд. Отримавши перші конверти із завданнями команди направилися до "станцій", розміщених на "Трасі здоров'я". Прибуваючи на "станції" учасники команд мали відповісти на 3 питання, виконати завдання, і тільки після цього - отримати конверт із подальшим маршрутом. Загальний час "подорожі" становив близько 1,5 годин.
    Підсумки заходу підвели декан факультету менеджменту О.І. Воронов та доцент кафедри інформаційних технологій та систем управління О.А. Бекетова. Звернувшись до студентів зі словами привітання із посвятою у студенти вони побажали першокурсникам успіхів, високих досягнень у подальшому навчанні, завжди гарного настрою та міцного здоров'я. Кожна з команд першокурсників, у свою чергу, привітала інститут створеними власноруч листівками.Фотогалерея додається.