Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ карта сайту

   Спільний візит представників Одеського та Львівського регіональних інститутів відбувся у рамках розвитку співпраці слухацьких рад та ознайомлення з кращим досвідом регіональних інститутів Національної академії державного управління при Президентові України.
    Перший заступник директора ХарРІ НАДУ Олег Юрійович Амосов привітав гостей та надав інформацію про діяльність навчального закладу. Декан факультету магістерської підготовки Володимир Григорович Бульба ознайомив з матеріально-технічною базою інституту, спеціалізованими навчальними аудиторіями, актовою залою, гуртожитком тощо. Під час круглого столу на тему "Проблеми розвитку слухацького самоврядування у регіональних інститутах" слухачі обговорили актуальні питання та обмінялись досвідом роботи самоврядування. Для гостей також було організовано оглядову екскурсію по центру міста Харкова, поїздка на базу відпочинку "Ялинка", де усі мали можливість покататись верхи на конях та поспілкуватись у неформальній обстановці.
    Візит надав можливість налагодити дієві стосунки між слухацькими радами та виробити спільні заходи подальшої співпраці.Фотогалерея додається.