Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ карта сайту

   В період з 19 по 25 вересня 2011 року делегація із 7 представників Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України (ОРІДУ) взяла участь у білорусько-німецько-українському міжнародному семінарі "Політика та управління у сучасній державі", який проходив у м. Мінськ на базі Академії управління при Президентові Республіки Білорусь (АУпПРБ). До складу делегації входили: професор кафедри економічної і фінансової політики М.М. Миколайчук, начальник відділу міжнародних зв'язків А.П. Маєв, а також слухачі ІІ курсу факультету державного управління.
   З білоруського боку в заході взяли участь ректор АУпПРБ професор А.М. Морозевич, перший проректор О.В. Івановський, завідувачі кафедр, викладачі, аспіранти та студенти академії. Німецьку сторону на семінарі представляла делегація Університету м. Росток на чолі з професором Ф. Мейєром цу Натрупом. Також серед учасників заходу був Голова Представництва Німецької служби академічних обмінів (DAAD) в Мінську М. Клєєс, співробітники Міністерства закордонних справ Республіки Білорусь, Посольств Німеччини та України в Мінську.
   В рамках програми заходу представники ОРІДУ мали можливість виступити з доповідями-презентаціями про стан та розвиток державного управління та місцевого самоврядування в Україні. Зокрема з українського боку учасникам семінару було представлено презентації на такі теми: "Актуальність підготовки управлінських кадрів для органів виконавчої влади і місцевого самоврядування" (М.М. Миколайчук, А.П. Маєв), "Актуальні проблеми місцевого самоврядування в Україні" (Є.А. Герасевич), "Реструктуризація ринка труда в Україні" (Ю.А. Усарова), "Механізми ліквідації надзвичайних ситуацій на регіональному рівні" (І.П. Письменна). Також представники інституту мали можливість ознайомитись з основними напрямками діяльності АУпПРБ, обмінятися думками з німецькими та білоруськими колегами з актуальних питань державного управління, підготовки управлінських кадрів, економічної та фінансової політики, міжнародних відносин, відвідати Національну бібліотеку, Національний академічний театр опери та балету Республіки Білорусь, Мінський тракторний завод, ознайомитись з історико-культурною спадщиною м. Мінськ.
   Під час закриття семінару всі сторони підкреслили результативність його роботи та висловили сподівання на продовження трьохсторонньої співпраці у 2012 році.Фотогалерея додається.